Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / V. Möderndorfer: KRÁSNE JE V TATRÁCH

V. Möderndorfer: KRÁSNE JE V TATRÁCH

Divadlo

V. Möderndorfer: KRÁSNE JE V TATRÁCH | spisskanovaves.eu
Popis

Keď sa v Tatrách náhodou stretnú mafiáni s ministrom vnútra, vzniká neuveriteľná komédia plná omylov.

Veselá fraška s kriminálnou zápletkou srší priamym absurdno-groteskným humorom. V hre vystupujú dve mafiánske skupiny, ktoré prichádzajú do Tatier, kde má prebehnúť obchod so zbraňami. Dej sa zamotáva, keď do hotela prichádza minister vnútra, a tak vzniká rad rôznych omylov a nedorozumení. Hra vyvoláva záchvaty smiechu, no zároveň s nevídaným ostrím pranieruje korupciu, prepojenie mafie a spoločenských elít. V množstve groteskných situácií vtipným spôsobom nastavuje obraz negatívnym javom, ktoré sa stali súčasťou nášho aktuálneho diania. 

120 min. / vhodné od 16 rokov

Predpredaj vstupeniek v pracovných dňoch (8:00 - 15:00) v prevádzke Spišského divadla alebo pol hodiny pred predstavením v pokladni. V prípade otázok, skupinových objednávok alebo rezervácii kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275, 417 3271, 0903 613 259 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »

Bližšie info
Zdielať na Facebooku