Hero obrázok | spisskanovaves.eu

Podujatia

Domov / Podujatia / M. Gavran: ZMRZLINA

M. Gavran: ZMRZLINA

Divadlo

M. Gavran: ZMRZLINA | spisskanovaves.eu
Popis

Láskavá komédia nadväzujúca na úspešné inscenácie Všetko o mužoch a Všetko o ženách.

Hrejivá komédia, ktorá sleduje celoživotný príbeh dvoch žien – matky a dcéry. Stretávame sa s nimi v jednom priestore, v istej záhrebskej cukrárni, kde sa v priebehu desaťročí odvíjajú ich životné príbehy. Od prvých nesmelých krôčikov dcéry do škôlky až po jej odchod do dôchodku. Autor ukazuje, že isté vzorce správania sa neustále opakujú a človek sa nedokáže poučiť na chybách iných, ale len na svojich vlastných. Je to príbeh, vďaka ktorému si môžeme uvedomiť, že za dekády sa veľa vecí zmení – muži prichádzajú, odchádzajú, prácu nájdeme, stratíme a opäť nájdeme, sťahujeme sa z bytu do bytu – ale predsa len je niečo, čo je večne nemenné, puto, od ktorého je máločo silnejšie. Priateľstvo a láska matky a dcéry.

120 min. / v predstavení sa fajčí / vhodné od 12 rokov

Predpredaj vstupeniek v pracovných dňoch (8:00 - 15:00) v prevádzke Spišského divadla alebo pol hodiny pred predstavením v pokladni. V prípade otázok, skupinových objednávok alebo rezervácii kontaktujte divadlo na tel. čísle 053/417 3275, 417 3271, 0903 613 259 alebo e-mailom na prevadzka@spisskedivadlo.sk.

Vstupenky si môžete rezervovať alebo zakúpiť aj online na webovej stránke Spišského divadla po kliknutí na konkrétne predstavenie: vstupenky online » »

Bližšie info
Zdielať na Facebooku